Alarko Klima Yetkili Servis Noktası
Konum: Klima Fiyatları
Alarko Klima Özellikleri
En çok satan Alarko Klimalar En Çok Satanlar En Çok Satan Modeller Alarko Klima Tavsiyeleri Ürün Almadan Önce Bilmeniz gerekenleri
mutlaka okuyun
En çok satan Alarko Klimalar Yorum ve Şikayet Yorum ve Şikayetler
Klima Hesabı Model Hesabı yapın, ihtiyacınıza en uygun cihazı seçin.

Alarko Klima Fiyatları Sürekli İndirimde

Alarko Klima Fiyatları

Alarko Klima fiyatları 2011 yılı içinde yarattığı şok etkisini bu yılda sürdürecek gibi görünüyor. Çünkü nakit alımlarda kişiye özel, kaçırılmayacak indirimlerin yanı sıra kredi kartına peşin fiyatına taksit imkanları da sizi bekliyor. Üstelik uzun vadeli çok uygun ödeme seçenekleri de alternatifler arasındadır. Sürekli indirimde olan Alarko Klima fiyat listesine göz atmadan hangi marka ürün alacağınıza karar vermeyin.

Alarko Klima Modelleri

Alarko Klima fiyat politikası en ucuz ürünü sunmak üzerine kurulmuştur. Bunu yaparken ise kesinlikle kaliteden ödün vermez. Tüm modellerinde fabrika çıkışı bulunan standart özellikler sayesinde Alarko müşterilerinin beklentileri zaten çok üst seviyelerdedir.

Yüksek Verimli Batarya

Yeni teknoloji bataryası sayesinde Alarko Klima’lar yüksek verim sunmaktadır. Farklı tasarımı ile 5 bükümlü bir hale getirilen batarya sayesinde soğutucu gaz R410A ile hava molekülleri arasında ısı alış verişi daha hızlıdır.

Uyku Modu

Kumandanızdan vereceğiniz bir komut ile klimanız siz uyurken kendi kendini kontrol ederek çalışmayı sürdürür. Gece boyunca algılayıcıları ile ortamın ısısını ölçer. Gerek duyduğu şekilde, konforunuzun bozulmaması içi sıcaklığı düşürür veya arttırır.

Bu sayede hem tasarruf edersiniz hem çevreye katkıda bulunursunuz. Alarko iklimlendirme cihazları uyku modunda çalışırken enerjiden maksimum seviyede tasarruf eder ve karbondioksit salınımı düşürürler. Bu sayede atmosfere bırakılan zehirli atıklar minimum seviyede tutulur.

Kısacası tek bir tuşla: Konfor, tasarruf ve doğaya katkı…

Hızlı Soğutma / Isıtma

Konfor için tasarlanmış özelliklerden birisi de kumandanızın yüksek güç düğmesiyle faaliyete geçirilen hızlı ısıtma ve soğutma özelliğidir. Tek bir tuşla aktif olan bu fonksiyon sayesinde ayarladığınız sıcaklık değerlerine en kısa sürede ulaşırsınız. Bu işlem sırasında ekstra enerji sarfiyatı da yapılmaz.

Kendi Kendini Temizleme Özelliği

Alarko Klima sahip olduğu teknolojiyi insan sağlığı için geliştirmeye devam etmektedir. Nadir markalarda bulunan kendi kendini temizleme özelliği sayesinde sağlığınızı tehdit edebilecek unsurlar daha oluşmadan önlenir.

Cihazınızı “Blow” tuşuna basarak kapattığınız zaman otomatik olarak devreye bir iç ünite fanı girer. 3 Dakika boyunca en düşük hızda çalışarak iç mekanizma da temizleme ve kurutma işlemi yapılır. Böylece görünmeyen noktalarda bakteri ve küf oluşumu engellenir ve sizin daha sağlıklı bir ortamda nefes almanız sağlanır.

A Sınıfı

Alarko Klima modelleri enerji tasarrufu ederek bütçenizi ve doğayı korumak adına a sınıfı enerji verimliliğini geliştirmeye önem vermektedir.

Düşük enerji sarfiyatı ile yüksek verim alan Alarko Klima a sınıfı modeller, faturalarınızın kabarmasını önlemektedirler. Aynı özellik nedeniyle karbondioksit salınımı da düşmektedir. Buda doğaya binen yükün azalması anlamına gelmektedir.

Küçük detaylar gibi duran bu ve benzeri hassas noktalar, hem sevdikleriniz için ayıracağınız bütçenin artması, hem de gelecek kuşaklara daha yeşil bir dünya bırakmak için elinizden geleni yapacağınız anlamına gelmektedir.

Nem Giderme

Gelişmiş nem modu sayesinde ortamın nemi Alarko Klima tarafından otomatik olarak algılanır ve olması gereken en ideal seviyeye indirilir. Alarko Klima fiyatları ile olduğu kadar bu üstün nitelikleri sayesinde de fark yaratmaktadır.

Alarko Klima, Fiyatı En Ucuz İklimlendirme Sistemi

Alarko Klima, fiyatı ile her zaman sizin bütçenize hitap etmektedir. Bir iklimlendirme cihazı almak için ayırdığınız bütçe ne olursa olsun mutlaka mağazalarımıza gelmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü sürekli devam eden kampanyalar ve taksitli ödeme seçenekleri ile sizi de mutlu edebilecek bir ürün mutlaka vardır. Alarko Klima fiyat belirleme sürecinde zaten en ucuz ve en düşük ücretleri belirlemektedir.

Alarko Klima kaliteli ürün - uygun fiyat dengesini kurabilen en iyi şirkettir. Ucuz fiyata alabileceğiniz yüksek kalitede ki Alarko iklimlendirme cihazları sizi fazlasıyla tatmin edecektir.

Ayrıca nakit alımlarda şok edici sürpriz indirimler sayesinde satış merkezlerimizden kesinlikle eliniz boş dönmeyeceksiniz.