Alarko Klima Yetkili Servis Noktası
Konum: En Çok Satan AlarkoKlimalar
Alarko Klima Özellikleri
En çok satan Alarko Klimalar En Çok Satanlar En Çok Satan Modeller Alarko Klima Tavsiyeleri Ürün Almadan Önce Bilmeniz gerekenleri
mutlaka okuyun
En çok satan Alarko Klimalar Yorum ve Şikayet Yorum ve Şikayetler
Klima Hesabı Model Hesabı yapın, ihtiyacınıza en uygun cihazı seçin.

En Çok Satan Alarko Klima Modelleri

En çok satan Alarko Klimalar, tecrübe ve bilginin harmanlanmasıyla ortaya çıkan cihazların en gözde modelleridir. XPower Gold serisi ürünler ile diğer markalarda opsiyonel olarak sunulan özellikler, standart Alarko Klima nitelikleri olarak sunulmaktadır. Çok uygun taksitli ve uzun vadeli ödeme seçeneklerinin yanı sıra peşin alımlarda şok edici indirimlerde sizi bir Alarko Klima kullanıcısı yapacak. Standart özellikler hakkında aşağıda bilgi edinebileceğiniz gibi kampanya sayfamızdan da indirimli fiyat listesini inceleyebilirsiniz. 

FLR 24 DW Yer Tavan Tipi Klima

FLR 36 DW Yer Tavan Tipi Klima

FLR 48 DW Yer Tavan Tipi Klima

FLR 24 DW Yer Tavan Tipi Klima FLR 36 DW Yer Tavan Tipi Klima FLR 48 DW Yer Tavan Tipi Klima

En Çok Satan Alarko Klimaların Standart Özellikleri

Alarko Klima modellerinin çok tutulmasının başlıca nedenleri arasında çok ucuz fiyatları ve üstün teknik özellikleridir.

Süper Sessiz

Alarko Klima ürünlerinin karakteristik özellikleri arasında en belirgin olanı sessiz olmasıdır. Çok gelişmiş yapısı sayesinde en yüksek fan hızında dahi diğer markalardan farklı olarak son derece sessiz çalışmaktadır. Hızla iklimlenirken, konforun tadını sürmeye devam edin.

Otomatik Hareketli Kanatlar

Fandan gelen havayı dağıtmakla görevli kanatlar, yukarı ve aşağı yönde otomatik olarak hareket edebilirler. Kumandanızdan vereceğiniz talimat ile bu kanatçıklar sizin tam anlamıyla konfor yaşamanız için gerekeni kendi kendilerine yaparlar. Böylece ortamın tamamında sağlıklı bir iklimlendirme yapılmış olur.

Panjurların Otomatik Kapanması

Cihazlar kumandadan verilen talimatla kapatıldığı zaman panjurlar otomatik olarak kapanırlar. Böylece hava akışı ve istenmeyen maddelerin akışı tamamen kesilmiş olur.

Uyku Modu

Tek bir komutla tüm gece rahat bir uyku çekmeniz ve aklınızın cihazınızda takılı kalmaması için geliştirilmiş bir özelliktir uyku modu. Alarko Klima’nın içerisine yerleştirilen bir mikro işlemci bilgisayar sayesinde, faaliyet gösterilen süre ve sıcaklık analiz edilerek otomatik olarak ısı yavaş yavaş değerleri değiştirilir. Cihazını bu işlemi tamamen otomatik olarak, ek bir komut almadan yapar. Sizde uykunuzun ve tatlı rüyalarınızın keyfini sürersiniz.

Otomatik Mod Değiştirme

Çok ileri bir teknolojinin ürünü olan bu sistem sayesinde cihazınız son derece akıllı bir robot gibi işlem yapmaktadır. Kumandanız aracılığı ile girdiğiniz set ayarını ve ortam sıcaklığını algılayıp analiz eden Alarko Klima, ihtiyaca göre sıcak üfleme modu ile soğuk üfleme modu arasında otomatik olarak geçiş yapabilmektedir. Az sayıda marka ve modelde bulunan bu özellik, firmanın müşterilerine sunduğu ayrıcalıkların bir parçasıdır.

Süper Güç

Sürekli olarak kendisini ve ürünlerini yenileyen Alarko Klima, geliştirilmiş ve verimliliği arttırılmış olan yeni tasarım kompresörü ve genç nesil bataryası sayesinde arzu edilen sıcaklığa mümkün olan en kısa sürede ulaşır. Tamamen konfor amaçlı tasarlanmış olan bu özellik sayesinde oda sıcaklığı ayarlanmış olan set sıcaklığına hızla ulaşarak rahat etmenizi sağlar.

Otomatik İki Yönlü Hava Akışı

Her özelliği kullanıcı dostu olan firmanın ileri teknoloji ürünleri sayesinde iklimlendirme hiç bu kadar rahat olmamıştı. Olağan üstü hava dağıtım kanatları sayesinde Alarko Klima modelleri aynı anda hem sağa sola hem yukarı aşağı otomatik olarak salınım yapabilirler. Kanat hareketlerinin birleşimiyle ortaya çıkan bu olağan üstü iklimlendirme keyfi sayesinde ortamınızda hava sirkülasyonuna uğramayan tek bir nokta bile kalmayacak.

Otomatik Hava Debisi Ayarı

Hem ısıtma hem soğutma modunda, arzu edilen set sıcaklığını ve mevcut ortam sıcaklığını sensörleri ile algılayarak değerlendiren Alarko Klimalar, ekstra bir talimata gerek duymadan sıcaklığın durumuna göre fan hızını otomatik olarak arttırır veya düşürürler. Bu sayede tam anlamıyla konfor yaşar ve tasarruf edersiniz.

Program Timer

Geliştirilmiş hafıza sistemi sayesinde Alarko Klima’nıza dilediğiniz zaman dilimi için dilediğiniz program ayarını girebilirsiniz. Böylece siz ortamda olmasanız bile cihazınız sizin önceden ayarladığınız program ve modlarda otomatik olarak devreye girer veya devreden çıkar.